facebook
Przejdź do bloga

Ostatnie artykuły

Sklep geodezyjny - Pomiar24.pl

W sklepie internetowym Pomiar24.pl znajdziesz przyrządy geodezyjne pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Oferujemy nowoczesne rozwiązania pomiarowe dla geodezji, budownictwa oraz innych branż. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sprzęt geodezyjny np.:

Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami, dlatego możemy Cię zapewnić o niezawodnej jakości naszych przyrządów geodezyjnych. Na zakupiony w naszym sklepie sprzęt geodezyjny udzielamy gwarancji serwisowej.

Wybierz sprzęt geodezyjny w naszym sklepie i zaufaj zespołowi ekspertów z branży geodezyjnej!

Nasz zespół składa się ze specjalistów z branży geodezyjnej i budowlanej, którzy samodzielnie dobierają dostępne przyrządy geodezyjne i czuwają nad ich jakością. Decydując się na zakup wybranego towaru, masz pewność, że został on zaakceptowany przez ludzi wyszkolonych w tej branży. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Sprowadzimy dla Ciebie niedostępny przyrząd i udzielimy wszelkich informacji na temat sprzętu do pomiaru geodezyjnego i budowlanego.

Bezpieczne zakupy na Pomiar24.pl

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, masz gwarancję, że sprzęt geodezyjny, który otrzymasz, będzie w 100% zgodny z opisem. Nad jakością naszych przyrządów czuwają specjaliści z branży geodezyjnej i budowlanej. Nie zwlekaj - zamów nowe przyrządy do pomiaru. Wysyłka z naszego magazynu zajmuje 24 h, dzięki czemu sprzęt geodezyjny dotrze do Ciebie najczęściej następnego dnia. Posiadamy 5 biur w całej Polsce, więc zamówienie możesz również odebrać osobiście.