facebook

Nivel System

Nivel System - globalna marka sprzętu pomiarowego


NIVEL SYSTEM

to założona w Polsce w 2003 roku, globalna marka oferująca profesjonalne rozwiązania pomiarowe dla budownictwa. Działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie dostaw i serwisu sprzętu dla takich sektorów jak budownictwo, architektura, geodezja, przemysł, rolnictwo itp.  Wieloletnie doświadczenia i znajomość wymagań rynku sprawia że marka swoją produkcję opiera na wielu dostawcach z całego świata, którzy oferują jedne z najlepszych komponentów pomiarowych (m.in.. z Chin, Japonii, Tajwanu, Niemiec, Polski), dzięki czemu dostarcza swoim klientom nowoczesne trendy w technologii pomiarowej.

 

Nivel System - Niwelatory optyczne i akcesoria


Początkowo, oferta Nivel System ograniczała się do instrumentów optycznych i akcesoriów pomiarowych, które z biegiem lat wymieniane były na nowsze, lepsze, bardziej wytrzymałe. Kolejne lata to rozwój nowoczesnych technik pomiarowych – laserowych, wśród których znalazły się lasery dalekiego zasięgu, konkurujące parametrami technicznymi i funkcjonalnością z liderami na świecie.
Dziś Nivel System to szeroka oferta produktów pomiarowych dla budownictwa i geodezji, od popularnych niwelatorów, teodolitów, poziomic po laserowe systemy pomiarowe, włączając w to laserowe systemy kontroli pracy maszyn.

Lasery Nivel System


Wybierając produkty Nivel System masz pewność, że wybierasz sprzęt wysokiej jakości, zbudowany w oparciu o niezawodną technologię pomiarową, z bogatą funkcjonalnością, odpowiadającą najnowszym trendom w branży. Z Nivel System masz gwarancję poprawności pomiarów. Dzięki temu prace wykonasz szybko, dokładnie i oszczędnie.
Tysiące wdrożonych produktów pomiarowych, grono zadowolonych klientów, rozwinięta sieć dystrybucji i serwisu sprawiają, że produkty z logo Nivel System są jednymi z najczęściej wybieranych i stosowanych na budowach.
Dzięki pełnej gamie niezawodnych, wydajnych i wysokiej dokładności produktów użytkownicy mogą wykonywać swoją pracę na wysokim poziomie. Nivel System oferuje  szeroką gamę urządzeń, od instrumentów optycznych, przez instrumenty laserowe, a kończąc na pomocnych poręcznych urządzeniach, takich jak: dalmierze, poziomice, koła pomiarowe, taśmy pomiarowe itp. Uzupełnieniem jest pełna oferta profesjonalnych akcesoriów wspierających pomiary w terenie i wszystko w przystępnej cenie.

Nivel System - gwarancja i pewność


Dzięki rozległej sieci dealerów w całej Europie, produkty Nivel System są znane i dostępne w wielu wiodących sklepach z narzędziami i materiałami budowlanymi, a także w specjalistycznych sklepach ze sprzętem pomiarowym.
Marka zapewnia wsparcie za pośrednictwem regionalnych przedstawicieli, posiada jedną z najnowocześniejszych platform diagnostycznych w dziale serwisowym, instrumenty przed sprzedażą są sprawdzane i kalibrowane, a w przypadku jakichkolwiek problemów w użytkowaniu zapewnia szybki i skuteczny serwis.