farba do znakowania

Jaką farbę do znakowania wybrać?


Podczas pomiarów geodezyjnych, wyznaczania zarysów wykopu na budowie, oznaczeniu przebiegu instalacji lub po prostu w sytuacji w której chcemy umieścić jakiś znak lub opis na każdym podłożu,swoje zastosowanie znajdzie farba do znakowania . Farbą umożliwiającą szybkie a zarazem precyzyjne i długotrwałe wykonanie znaku (w postaci punktu, liczby czy opisu)na każdej praktycznie powierzchni jest farba w postaci aerozolu. Na rynku możemy spotkać najczęściej farby na bazie wody i rozpuszczalnika, te drugie zdecydowanie bardziej trwalsze.

Czytaj więcej

 

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajduje się dalmierz laserowy, który stanowi funkcjonalne urządzenie przeznaczone do określania odległości sprzętu od przykładowego obiektu. Jest to narzędzie, którego działanie opiera się na wykorzystywaniu lasera wysyłanego w kierunku celu oraz pomiar czasu, po którym odbita wiązka światła laserowego powróci do nadawcy. Dzięki wykorzystaniu lasera, dalmierz działa szybko oraz precyzyjnie. Dalmierz laserowy to innowacyjne urządzenie, które wyprało urządzenia optyczne oraz ultradźwiękowe.

Jednocześnie ten sprzęt charakteryzują niewielkie wymiary, dzięki czemu samo zastosowanie takiego urządzenia laserowego jest proste oraz wygodne.

Czytaj więcej