facebook

Oprogramowanie Bentley ContextCapture - licencja wieczysta

Produkt dostępny
Cena: 44 588,00 zł netto
Cena: 54 843,24 zł brutto
Dostawa: darmowa
Szczegóły produktu:

Dzięki oprogramowaniu ContextCapture możliwe jest szybkie stworzenie, w oparciu o zwykłe fotografie, nawet najbardziej skomplikowanych modeli 3Distniejących warunków na potrzeby wszelkiego rodzaju projektów infrastrukturalnych. Te szczegółowe modele 3D rzeczywistości mogą być szybko tworzone bez potrzeby stosowania drogiego, specjalistycznego wyposażenia i wykorzystane do zapewnienia precyzyjnego, rzeczywistego kontekstu do podejmowania decyzji projektowych, budowlanych i eksploatacyjnych w trakcie cyklu życia projektów.

Przetwarzanie hybrydowe w programie ContextCapture umożliwia tworzenie gotowych do pracy siatek rzeczywistości, które zawierają – wszechstronność i wygodę fotografii o wysokiej rozdzielczości, uzupełnione w razie potrzeby dodatkową dokładnością chmur punktów ze skanowania laserowego.

Dzięki temu możliwe jest ekonomiczne tworzenie precyzyjnych siatek rzeczywistości przy mniejszym zaangażowaniu czasu i zasobów w specjalistyczne urządzenia do pozyskiwania i związane z tym szkolenie. Modele 3D można z łatwością tworzyć na podstawie do 300 gigapikseli zdjęć wykonanych zwykłym aparatem oraz/lub 500 milionów punktów ze skanerów laserowych, co skutkuje drobnymi detalami, ostrymi krawędziami i precyzją geometryczną.

Da to pewność, że możliwe jest skuteczne stworzenie dowolnego wysoce szczegółowego modelu w krótszym czasie, bez ryzyka ograniczeń oprogramowania. Produkcję modeli praktycznie każdego rozmiaru i o dowolnym stopniu dokładności można zautomatyzować o wiele szybciej, niż było to możliwe wcześniej.

Dostęp do tych bogatych modeli rzeczywistości ukazujących rzeczywiste warunki i udostępnianie ich do użytku w dowolnym procesie prac inżynierskich czy GIS. Informacje, eksploatacyjne i dostępne, można z łatwością udostępniać na komputerze biurowym i urządzeniach mobilnych, w wielu formatach, w tym w natywnym w ramach MicroStation.

Bezpłatny program do przeglądania projektów ContextCapture: https://store.bentley.com/en/products/iware/1000CCV–ContextCapture-Viewer

Przykład modelowania

Zobacz inny model ContextCapture: GRAZ

Brak parametrów technicznych

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię