facebook

Kamera LiDAR Matterport Pro3

Produkt dostępny
Cena: 25 990,00 zł netto27 990,00 zł
Cena: 31 967,70 zł brutto34 427,70 zł
Najniższa cena z 30 dni: 27 990,00 zł brutto
Dostawa: darmowa
Szczegóły produktu:

Przechwytywanie 3D nieskończenie szybciej.

Poznaj LiDAR z prędkością światła dzięki Matterport Pro3 — ultraszybkiej i wyjątkowo dokładnej nowej kamerze 3D z serii Pro. Wraz z subskrypcją Matterport, Pro3 ułatwia rejestrowanie przestrzeni, tworzenie cyfrowych bliźniaków i wymianę danych ze współpracownikami.

7 - kamera LiDAR Matterport Pro3

Kamera 3D, która rozumie pilność.

Najszybsza jak dotąd kamera LiDAR firmy Matterport, Pro3, to wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego dokumentowania, współpracy i rozumienia przestrzeni. A dzięki subskrypcji Matterport możesz udostępniać dokładne modele wszystkim zainteresowanym stronom w czasie rzeczywistym.

8 - kamera LiDAR Matterport Pro3

Dokumentuj szybko, współpracuj efektywnie.

Kamera Matterport Pro3 LiDAR sprawia, że tworzenie modeli powykonawczych jest szybkie i łatwe, dzięki czemu można dokumentować i prezentować przestrzenie dla decydentów. Współpracuj lepiej, korzystając z narzędzi online dostępnych w ramach subskrypcji Matterport.

9 - kamera LiDAR Matterport Pro3

KAMERA 3D LiDAR MATTERPORT PRO3

Tworzenie cyfrowych bliźniaków 3D w dowolnej przestrzeni właśnie stało się łatwiejsze i szybsze. Dzięki całkowicie nowej kamerze Pro3 LiDAR firmy Matterport możesz teraz rejestrować zarówno przestrzenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne jako dokładne modele 3D. Dzięki subskrypcji Matterport możesz udostępniać swoje cyfrowe bliźniaki online, aby usprawnić przepływy pracy, współpracę i produktywność.

10 - kamera LiDAR Matterport Pro3

POPRAWIENIE WYDAJNOŚCI Z PRO3

Kamera Matterport Pro3 3D LiDAR umożliwia łatwe i niedrogie szybkie tworzenie i udostępnianie szczegółowego, dokładnego cyfrowego bliźniaka o wysokiej rozdzielczości w dowolnej przestrzeni, aby usprawnić każdy przepływ pracy.

11 - kamera LiDAR Matterport Pro3

FUNKCJE MATTERPORT PRO3

  • Pełne przechwytywanie 3D
  • Zasięg: 20m w modelach wygenerowanych przez Matterport, 100m w plikach e57
  • Dokładność pomiaru: ±20mm @10m
  • Czas skanowania stanowiska: <20s / pojedynczy skan
  • Rozdzielczość obrazu: ~135 megapikseli
  • Czas pracy baterii: >230 skanów, 3 godziny (możliwość wymiany)
  • Rozmiar: 181 mm x 161,4 mm x 76 mm
  • Waga: 2,3 kg

Szybsza dokumentacja powykonawcza

Przechwytuj dane powykonawcze w ciągu kilku minut — znacznie szybciej niż metody ręczne i szybciej niż naziemne skanery LiDAR — i generuj cyfrowe bliźniaki, które można udostępniać. Eksportuj informacje wymiarowe do CAD i przyspiesz tworzenie propozycji projektowych szybciej niż kiedykolwiek.

Szybsza dokumentacja powykonawcze

Przechwytuj dane powykonawcze w ciągu kilku minut — znacznie szybciej niż metody ręczne i szybciej niż naziemne skanery LiDAR — i generuj cyfrowe bliźniaki, które można udostępniać. Eksportuj informacje wymiarowe do CAD i przyspiesz tworzenie propozycji projektowych szybciej niż kiedykolwiek.

Lepsza kontrola jakości i odbiorów

Generuj dokładne modele 3D, aby zidentyfikować prace naprawcze. Użyj tagów, aby połączyć się bezpośrednio z miejsc pracy z odpowiednimi kartami dziurkowanymi. Zapewnij szybką, dokładną i wysokiej jakości dokumentację odbiorów oraz ułatw współpracownikom poza biurem ich podpisywanie.

Sprawniejsze przekazywanie dokumentacji

Utrzymuj dokładny zapis budowy w miarę jej postępu. Importuj przechwycone dane do pakietów projektowych i modelowania informacji o budynku (BIM), aby szybko porównać to, co zostało zaprojektowane, a co zostało zbudowane. Wygeneruj ostateczny model i użyj znaczników, notatek i funkcji opowiadania historii, aby wesprzeć właścicieli i operatorów budynków za pomocą linków do instrukcji, gwarancji, wsparcia serwisowego i wielu innych.

Bardziej udana promocja

Przechwytuj realistyczne modele 3D i przedstawiaj potencjalnym klientom powody do zakupu. Pokaż im dokładny cyfrowy bliźniak w wysokiej rozdzielczości nieruchomości. Praktycznie sceniczne przestrzenie w różnych stylach, aby przyciągnąć szersze grono potencjalnych najemców i inwestorów.

Sprawne zarządzanie portfelem

Łatwo przeglądaj modele oparte na chmurze z dowolnego miejsca i pracuj bez obaw z wykonawcami i współpracownikami. Bardzo szczegółowe cyfrowe bliźniaki umożliwiają interesariuszom „przechodzenie” określonych lokalizacji w budynku tak, jakby rzeczywiście tam byli, zapewniając realizm i dokładność, aby usprawnić współpracę z każdym członkiem zespołu.

Efektywne zarządzanie obiektami

Importuj informacje o budynku i dokumentację przekazania do aplikacji do zarządzania obiektami. Miej kontrolę nad każdym szczegółem swojego budynku i uzyskaj dokładne pomiary i szacunki dotyczące czyszczenia, napraw, zgodności, wyposażenia, planowania przestrzeni i nie tylko.

Zestaw zawiera:
- kamera Pro3 w futerale
- mocowanie do statywu
- jedna bateria
- jeden zestaw do ładowania
- 1 rok gwarancji

Skaner
Rodzaj technologii LiDAR
Długość fali 904nm
Pole widzenia 360° poziom / 295° pion
Dokładność +/- 20mm na 10m
Prędkość 100k punktów na sekundę
1,5 M punktów na stanowisko
Minimalny zasięg 0,5m
Maksymalny zasięg Do 100m (dostępne z E57)
Rejestracja 3D Automatyczne
Zdjęcia
Panorama 134,2 MP
Balans bieli Automatyczny
Pomiar
Czas pomiaru <20 sekund na skan
Czas uruchomienia <40 sek
Sterowanie Aplikacja Matterport Capture na telefony
Apple lub Android
WiFi 802.11 5 Ghz | przesyłanie danych z aparatu
do urządzenia z systemem iOS
i Android za pośrednictwem aplikacji Capture
Konstrukcja
Rozmiar 181 mm x 161,4 mm x 76 mm
Waga 2,2 kg
Bateria >220 skanów przy założeniu ciągłych, kolejnych skanów
Czas ładowania baterii 2,5 godz. 80%
3,5 godz. 100%
Mechanizm montażowy Mocowanie do statywu z szybkozłączką
GPS Wbudowany
Stopień ochrony IP43

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię