facebook

Niwelator Nivel System N32x + łata 5m + statyw

Producent: Nivel System

Produkt dostępny
Cena: 1 190,00 zł netto
Cena: 1 463,70 zł brutto
Dostawa: darmowa
Szczegóły produktu:

Niwelator optyczny Nivel System N32x to instrument do bardzo precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Powyższe Niwelatory wyposażono w wysokiej jakości optykę gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu (czytelny obraz). Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę i dzięki temu można nim pracować w ciężkich warunkach – podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Modele Niwelatorów optycznych przeznaczone są m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

 

 

MARKOWY SPRZĘT W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Nivel System jest marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej wprowadzoną na polski rynek przez TPI Sp. z o.o. w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas. Dzięki sieci punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju, każdy użytkownik ma łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu.

NAJWYŻSZA PRECYZJA POMIARÓW
Dzięki wysokiej jakości układu optycznego (luneta o powiększeniu 32x) niwelator zapewnia dokładność rzędu 1,5 mm na 1 km podwójnej niwelacji i można go stosować zarówno do zadań budowlanych jak i przy wymagających pomiarach geodezyjnych. Obraz w lunecie jest jasny i czytelny.

WYTRZYMAŁE NA CIĘŻKIE WARUNKI PRACY, ODPORNE NA WIBRACJE I WSTRZĄSY
Wbudowany kompensator magnetyczny automatycznie poziomuje instrument i dzięki temu ułatwia pracę w miejscach o niestabilnym i drgającym podłożu (np. na placu budowy, w pobliżu pracy ciężkich maszyn), sprzęt posiada wysoką normę wodo- i pyłoszczelności (IPX6).

W MINIMALNEJ ODLEGŁOŚCI OD ŁATY
Sprzęt przystosowany jest do pracy z minimalną celową o długości 0,3 m, co pozwala niwelować teren blisko stanowiska bez konieczności jego zmiany.

WYGODA OBSŁUGI
Bezzakresowa leniwka koła poziomego pozwala precyzyjnie wycelować niwelator na łatę, a libella pudełkowa z lusterkiem umożliwia łatwe i szybkie spoziomowanie instrumentu.

STABILNY I NIEZAWODNY
Metalowa obudowa oraz wysokiej jakości komponenty niwelatora zapewniają bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach terenowych. Serwis posprzedażowy TPI to pewność działania instrumentu na długie lata.

 

W zestawie:
niwelator optyczny     1 szt
zasłonka lunety     1 szt
igła rektyfikująca     1 szt
pion sznurkowy     1 szt
kufer transportowy     1 szt
instrukcja obsługi     1 szt
łata 5m                 1 szt
statyw aluminiowy       1 szt

Parametry techniczne

Długość lunety

215 mm

Dokładność 1 km podwójnej niwelacji

1,5 mm/km

Dokładność 1 km podwójnej niwelacji z mikrometrem

nd

Obraz

prosty

Powiększenie

32x

Średnica obiektywu

42 mm

Pole widzenia

1°20' (2,3 m)

Zdolność rozdzielcza

3,5"

Minimalna ogniskowa

0,3 m

Masa instrumentu

1,75 kg

Wymiary (szer. x dł. x wys.)

130 mm x 215 mm x 140 mm

Wodoszczelność

IP66

Gwarancja

5 lat

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię