facebook

Motorola radiotelefon CLR446

Produkt dostępny
Niedostępny
Cena: 699,00 zł netto
Cena: 859,77 zł brutto
Dostawa: 19,00
Szczegóły produktu:

RADIOTELEFON SERII CLR NIEWIELKI. WSZECHSTRONNY. WYDAJNY.

Wyraźna łączność ma krytyczne znaczenie dla wszystkich zespołów. Niezależnie od tego, czy nadzorujesz linię produkcyjną, monitorujesz szkolny plac zabaw, obsługujesz klientów w sklepie – potrzebujesz łączyć się błyskawicznie, aby przekazywać informacje swojemu zespołowi. Radiotelefony z serii CLR są Twoim niezbędnym narzędziem łączności przeznaczonym do pracy przez cały dzień i każdego dnia.

Radiotelefony z serii CLR są niewielkie, lekkie, i łatwe w użyciu. Radiotelefon zapewnia łączność PTT („naciśnij i mów”) i jest gotowy do błyskawicznej komunikacji. Zmniejsz liczbę nieodebranych wiadomości dzięki głośniejszemu oraz wyraźniejszemu dźwiękowi wbudowanego głośnika lub zgodnych zestawów słuchawkowych w celu precyzyjnej komunikacji między użytkownikami. Całość jest chroniona przez wytrzymałą obudowę i trwały akumulator.

Radiotelefony z serii CLR zapewniają wydajną pracę przez cały dzień i mogą być dostosowane do Twojego środowiska pracy dzięki możliwości wyboru modelu bez pozwoleń lub wymagającego pozwolenia oraz szerokiej gamie akcesoriów obejmującej ładowarki, futerały i słuchawki.
Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię