facebook

Radiotelefon Motorola XT420(1 os.)

Produkt niedostępny
Niedostępny
Cena: 539,00 zł netto
Cena: 662,97 zł brutto
Niedostępny
Dostawa: 19,00
Szczegóły produktu:

Radiotelefon Motorola XT420 to solidne urządzenia usprawniające codzienną pracę.

Przenośny radiotelefon XT420 umożliwia błyskawiczne nawiązanie łączności. Dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi i wyjątkowej wytrzymałości urządzenie XT420 gwarantuje doskonałą wydajność nawet w trudnych warunkach pracy i przy dużym hałasie otoczenia.
Model XT420 działa na nielicencjonowanych częstotliwościach w paśmie 446MHz, bez rejestracji ani opłat za połączenia. Oferuje 8 kanałów i 219 wybieranych przez użytkownika kodów prywatności, co pomaga zapewnić pracę bez zakłóceń.

Lepsza jakość dźwięku, wytrzymała konstrukcja i uniwersalne, oparte na języku HTML oprogramowanie z możliwością samodzielnego programowania funkcji sprawiają, że ten radiotelefon idealnie zaspokoi wszystkie potrzeby biznesowe związane z komunikacją lokalną. Zaawansowane funkcje, takie jak głosowa identyfikacja kanałów, pozwalają zachować wolne ręce, dzięki czemu użytkownik może skupić się na swoich kluczowych zadaniach.

Radiotelefony XT420 zostały przetestowane pod kątem pracy w każdych warunkach — niezależnie od tego, czy mają pomagać w koordynowaniu pracy zespołu na placu budowy czy przy linii produkcyjnej. Pełnię możliwości radiotelefonu z serii XT400 można osiągnąć, korzystając z wygodnych, trwałych i dyskretnych akcesoriów, które idealnie dopasują się do modelu pracy użytkownika.

Radiotelefony są kompatybilne z XTNi w zakresie kanałów częstotliwości i kodów (możliwość klonowania ustawień za pomocą specjalnego kabla lub w ładowarce wielostanowiskowej). Nowa seria jest wytrzymała i odporna na niesprzyjające warunki i trudy intensywnej eksploatacji – płyta główna jest wykonana w technice metalowego odlewu, sprzęt spełnia wymagania amerykańskiej normy wojskowej 810 oraz normy IP55. Motorola poddała radiotelefony morderczemu testowi przyspieszonego zużycia symulującego nawet pięcioletni okres eksploatacji sprzętu w terenie(deszcz i wiatr o stałym natężeniu działający przez 30 minut na wszystkie powierzchnie urządzenia, do 9 godzin wibracji symulujących warunki w jakich radiotelefon może się znajdować w czasie przenoszenia lub transportu,48 godzin ekspozycji urządzenia na działanie słonej mgły, nawiewanie kurzu i pyłu na wszystkie powierzchnie urządzenia przez 6 godzin, 18 wstrząsów o minimalnej sile 40G każdy).

Obudowa radiotelefonów została pokryta powłoką antybakteryjną zapobiegającą rozwojowi pleśni i drobnoustrojów na powierzchni radiotelefonu. Do potwierdzenia służy zapowiedź kanału (zapowiedzi kanału informują użytkownika o tym, który kanał został aktualnie wybrany, dostępnych jest 16 nagranych nazw kanałów, odpowiadających na przykład poszczególnym działom firmy, takim jak obsługa klienta, ochrona itd.)- nie trzeba sprawdzać ustawień, odpinać radiotelefonu z futerału lub pasa. Nadawanie w radiotelefonie może być załączane głosem (funkcja VOX) , nawet bez dodatkowych akcesoriów audio – funkcja przydatna np. w firmach instalacyjnych.

XT420 charakteryzują się wysoką jakością audio, zostały wyposażone we wbudowany głośnik o mocy aż 1500mW- zapewni to lepszą słyszalność np. na budowie przy pracujących urządzeniach. Zasięg urządzeń w linii prostej wynosi aż do 9 kilometrów (może się różnić w zależności od ukształtowania terenu i warunków).Urządzenia zapewniając czas pracy aż do 20 godzin ( w trybie oszczędzania akumulatora i 5/5/90) dzięki standardowemu akumulatorowi w technologii LiIon o pojemności 2150 mAh. Akcesoria audio są kompatybilne z XTNi/XTNiD, umożliwia to ekonomiczne wykorzystanie zasobów łączności w przedsiębiorstwie.

Zestaw zawiera:
 - jeden radiotelefon XT420,
 - jedna bateria Li-Ion,
 - ładowarka (podstawka biurkowa z zasilaczem),
 - uchwyt do pasa,
 - instrukcja obsługi.

Gwarancja 1 rok

Częstotliwość Bez licencji: analogowy PMR446

Wodoszczelność Wodoszczelny

Stopień ochrony IP55

Posiada standard wojskowy

Kanały-Podkanały-Kody: 8 - 38 - 181

Zasięg do 9 km

Standby/Czas rozmowy 20 / 9 godzin Bateria Li-Ion

Szyfrowanie rozmów

Funkcja scanowania

Z dźwiękiem "Roger Beep"

Latarka kieszonkowa

Wymiary 116 x 58 x 40mm

Wtyk akcesoriów wejście 2-pinowe

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię