facebook

Statyw do laserów budowlanych i dalmierzy Nivel System SJJ-M1 EX

Producent: Nivel System

Produkt dostępny
Cena: 290,00 zł netto
Cena: 356,70 zł brutto
Dostawa: 19,00
Szczegóły produktu:

Statyw to jeden z tych dodatków pomiarowych, który w 90% prac pomiarowych jest niezbędny do ich realizacji. Wybór odpowiedniego modelu trójnogu do rodzaju wykonywanych zadań to połowa sukcesu zawodowego.

Statyw korbowy, do laserów budowlanych i dalmierzy laserowych Nivel System SJJ-M1 EX to stabilny, aluminiowy statyw do pracy w każdych warunkach. Idealnie sprawdzi się do pracy z laserami krzyżowymi, multilaserami, dalmierzami laserowymi i wszystkimi narzędziami z mocowaniem na gwint 1/4 cala.

Statyw korbowy, do laserów budowlanych (z adapterem 3D) - 182 cm Nivel System SJJ-M1 EX jest zarówno lekki i łatwy w transporcie jak i stabilny - może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz.

Cechy:

Zabezpieczenie na zaciski umożliwia wysoką stablilność pracy

Wysokość maksymalna - 182 cm
Wysokość minimalna - 0,62 cm

w zestawie adapter 1/4- 5/8

Statyw jest wyposażony w głowicę 3D do montażu i obracania w dowolnym kierunku laserów budowlanych lub dalmierzy.

Nivel System jest marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej wprowadzoną na polski rynek przez TPI Sp. z o.o. w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas. Instrumenty Nivel System wyróżniają się własnym oryginalnym wzornictwem i kolorystyką co sprawia, że rozpoznanie tej cieszącej się zaufaniem marki jest proste i jednoznaczne. Nivel System to pewność bezpiecznej i komfortowej pracy w wielu typowych zastosowaniach. Dzięki sieci punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju, każdy użytkownik ma łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu


 

Brak parametrów technicznych

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię