facebook

Szkicownik geodezyjny drewniany A3

Producent: Producent Goecke

Produkt dostępny
Cena: 139,00 zł netto
Cena: 170,97 zł brutto
Dostawa: 19,00
Szczegóły produktu:

Najważniejsze zalety szkicownika geodezyjnego A3:

 • RAMKA
  Ramka szkicownika geodezyjnego wykonana jest z sezonowanego, suchego, twardego drewna (BUK 90% oraz JAWOR 10%), co zapewnia jej trwałość na lata oraz wysoką odporność na uderzenia i zarysowania. Drewno mimo swojej twardości zachowuje się stosunkowo elastycznie, dzięki czemu nie pęka.

 • ZAWIAS
  Duży i solidny zawias łaczący dwie ramki (dużą zewnętrzną z małą wewnętrzną) daje gwarancję trwałości i niezawodności. Jest on przymocowany na całej szerokości za pomocą wkrętów (a nie gwoździ), co prawie uniemożliwia jego wyrwanie czy skrzywienie.

 • ZAPIĘCIE
  Zamknięcie jest wykonane z grubej ocynkowanej blachy pomalowanej metodą proszkową, co gwarantuje trwałość na lata. Zamknięcie wyróżnia się charakterystycznym odgięciem, które ułatwia otwieranie szkicownika, np. gdy dłonie są mokre albo zmarznięte.

 • PASEK
  Do ramki szkicownika geodezyjnego przymocowana jest taśma o szerokości 30mm i długości 165cm, zapewniająca wysoki komfort podczas długich prac w terenie. Taśma przymocowana jest za pomocą nitów gwarantujących pewne i trwałe mocowanie.
  Na taśmie jest zamontowany regulator, dzięki czemu można dopasować długość do swoich indywidualnych potrzeb.

 • PLEKSY
  Do szkicownika geodezyjnego dodana jest gruba czarna pleksa o grubości 2mm, zabezpieczona folią. Dzięki takiej grubości pleksa jest wyjątkowo sztywna, co zapewnia wysoki komfort pracy. W komplecie z twardą, czarną pleksą dostarczana jest cieńsza o grubości 0,3mm bezbarwna folia, zabezpieczająca np mapę przez zmoknięciem czy zniszeniem.

 • POJEMNOŚĆ
  Szkicownik geodezyjny swobodnie mieści kilkanaście kartek,co daje gwarancję, że nie zabraknie czystej strony nawet podczas bardzo długiej pracy w terenie.

Brak parametrów technicznych

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!
Aby dodać opinię, Kliknij tutaj.

Dodaj opinię