Opinie o Nas

Jeżyk Pomierzyk - Nowy doradca Pomiar24.pl

09 czerwca 2021, Artykuły


Wiosna to czas narodzin stworzeń małych i dużych. Tej wiosny zawitał do Pomiar24.pl Jeżyk Pomierzyk, nowa ale od początku niezwykle istotna część naszego zespołu. 
Naszemu Jeżykowi zespół Pomiar24 wyznaczył niezwykle odpowiedzialną rolę - będzie odpowiadał za prezentowanie  oferty, szybko i sprawnie udzielał fachowych porad, a także podróżował w poszukiwaniu najnowszych rozwiązań pomiarowych.

Mamy nadzieję, że swoim profesjonalizmem i niestandardowym podejściem sprawi, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a nawet najbardziej zawiłe zagadnienie techniczne wyda się Wam rzeczą prostą i banalną.
Oczywiście liczymy również, że jego sympatyczna postać, doda trochę uśmiechu i słońca w każdy Wasz, nawet pochmurny dzień.

Jeżyk Pomierzyk jest wynikiem wspólnych prac naszego działu marketingu, działu sprzedaży oraz wsparcia technicznego. Powstał jako dzieło wyjątkowej artystki; jedyne takie, niepowtarzalne. Wszystkie użyte materiały są ekologiczne, a przy jego produkcji nie ucierpiało żadne żywe zwierzę :)


Jesteśmy przekonani, że Wam również, jak nam, ten wyjątkowy doradca Pomiar24, kojarzyć będzie się z wiedzą, zrozumieniem, chęcią odkrywania zagadek świata - w tym tych związanych z pomiarem. 
Poniżej kilka zdjęć z procesu przygotowania Jeżyka do pierwszego, publicznego wystąpienia.

 A jak Wam się podoba? Czekamy na Wasze opinie :)

 
     
 


 
Zobacz film z powstawania Jeżyka:


do góry