Opinie o Nas

Używany sprzęt geodezyjny - czy warto zdecydować się na zakup?

08 sierpnia 2023, Artykuły

Używany sprzęt geodezyjny - czy warto zdecydować się na zakup?

Czy warto zdecydować się na zakup używanego instrumentu geodezyjnego?

W dzisiejszych czasach, kiedy precyzja i dokładność pomiarów mają w branży geodezyjnej ogromne znaczenie, wybór odpowiedniego sprzętu jest kluczowy. Wiele osób zastanawia się, czy warto zdecydować się na zakup używanego instrumentu geodezyjnego. Sklep Pomiar24.pl oferuje rozwiązanie, które łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami, dając klientom pewność, że wybór instrumentu używanego nie oznacza kompromisu.

Przygotowanie instrumentu do sprzedaży

W naszej firmie, każdy używany instrument geodezyjny przechodzi przez rygorystyczny proces weryfikacji. W trakcie tej operacji, doświadczeni technicy przeprowadzają szczegółowy przegląd urządzenia, identyfikując wszelkie zużyte lub uszkodzone elementy. Jeśli istnieje taka potrzeba, wymieniają je na nowe, przywracając instrument do pełnej funkcjonalności. Dodatkowo, każde urządzenie jest dokładnie czyszczone, a elementy takie jak baterie czy pakiety akumulatorów wewnątrz baterii są poddawane wymianie.

Autoryzowany serwis TOPCON

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki TOPCON, co gwarantuje, że wszelkie naprawy i konserwacje są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, korzystających z oryginalnych części. To z kolei przekłada się na pewność, że instrument zostaje przywrócony do stanu pełnej sprawności i zgodności ze specyfikacjami producenta.

Świadectwo jakości

Po zakończeniu procesu przeglądu, każdemu instrumentowi geodezyjnemu zostaje wystawione świadectwo, które potwierdza jego właściwe działanie oraz osiąganie precyzyjnych pomiarów. To cenne zaświadczenie jest gwarancją, że urządzenie spełnia oczekiwania klienta oraz zgodne jest z normami i standardami branżowymi.

Gwarancja serwisowa

Oferujemy klientom 6-miesięczną gwarancję serwisową na każdy zakupiony instrument geodezyjny. To oznacza, że w przypadku jakichkolwiek problemów czy usterek, serwis będzie dostępny, aby wykonać ewentualne naprawy gwarancyjne. Gwarancja ta działa zarówno w okresie pierwszych miesięcy po zakupie, jak i po upływie tego okresu, dając klientowi pełne poczucie bezpieczeństwa. Decydując się na zakup używanego instrumentu geodezyjnego, klient podejmuje wybór oparty na jakości, pewności oraz oszczędności. Dzięki starannie przeprowadzonemu procesowi weryfikacji, autoryzowanemu serwisowi oraz udzielanej gwarancji, użytkownik otrzymuje narzędzie gotowe do efektywnej pracy, spełniające najwyższe standardy branżowe.

Sprawdź ofertę instrumentów używanych: <KLIKNIJ TUTAJ>

do góry