Opinie o Nas

Zielona technologia Nivel System

30 września 2021, Artykuły

Zielona technologia Nivel System

Lasery budowlane, lasery krzyżowe i dalmierze laserowe wyposażone w zieloną wiązkę laserową to gwarancja doskonałej widoczności wiązki, nawet w słoneczny dzień. Podnieś jakość i komfort pracy dzięki jaskrawozielonemu, intensywnemu, kolorowi lasera który mocno wyróżnia się na ścianach i elementach konstrukcyjnych.

Pracuj jak profesjonalista!

Profesjonalne lasery budowlane i niwelatory laserowe marki Nivel System zostały wyposażone w zieloną wiązkę laserową. Dalekie zasięgi, precyzja pomiaru oraz doskonała widoczność przy pracach wewnątrz pomieszczeń umożliwiają komfortowe prowadzenia prac wykończeniowych w obszernych, nawet mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. 

Pracuj z zielonymi laserami na zewnątrz!Niwelatory, lasery krzyżowe i lasery budowlane z zielonym kolorem lasera doskonale poradzą sobie również przy pracach terenowych na zewnątrz. Do prac na dalszych odległościach zalecane jest użycie detektora laserowego (czujnika) który znacząco zwiększa zasięg pracy urządzenia. Dzięki temu sprzęt z zieloną wiązką lasera jest doskonałym wyborem zarówno dla osób wykonujących prace remontowe i wykończeniowe wewnątrz pomieszczeń jak i do prac brukarskich, ogrodniczych i drogowych.

Sprawdź i wybierz model odpowiedni dla Twoich potrzeb:


do góry