facebook

Nivel System

Niwelatory i lasery Nivel System


NIVEL SYSTEM to założona w Polsce w 2003 roku, globalna marka oferująca profesjonalne rozwiązania pomiarowe dla budownictwa. Działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie dostaw i serwisu sprzętu dla takich sektorów jak budownictwo, architektura, geodezja, przemysł, rolnictwo itp.  Wieloletnie doświadczenia i znajomość wymagań rynku sprawia że marka swoją produkcję opierana na wielu dostawcach z całego świata, którzy oferują jedne z najlepszych komponentów pomiarowych (m.in.. z Chin, Japonii, Tajwanu, Niemiec, Polski), dzięki czemu dostarcza swoim klientom nowoczesne trendy w technologii pomiarowej.
laser nivel system

Niwelatory optyczne Nivel System


Początki oferty marki Nivel system to oferta instrumentów optycznych i akcesoriów pomiarowych, które z biegem lat i wraz ze zmianami jakie zachodziły w dostępnej technologii wymieniane były na modele mocniejsze, trwalsze i o wyższej jakości.
Kolejne lata to rozwój nowoczesnych, laserowych technik pomiarowych, znalazły się tam lasery dalekiego zasięgu, konkurujące parametrami technicznymi i funkcjonalnością z liderami na świecie.


Niwelatory laserowe i lasery krzyżowe Nivel Syste
laser krzyżowy nivel system

Dziś Nivel System to szeroka oferta produktów pomiarowych dla budownictwa i geodezji, od popularnych niwelatorów optycznych i laserowych, teodolitów, poziomic elektronicznych po laserowe systemy pomiarowe, włączając w to laserowe systemy kontroli pracy maszyn (np. koparek i spycharek)
Wybierając produkty Nivel System masz pewność, że wybierasz sprzęt wysokiej jakości, zbudowany w oparciu o niezawodną technologię pomiarową, z bogatą funkcjonalnością, odpowiadającą najnowszym trendom w branży. Z Nivel System masz gwarancję poprawności pomiarów. Dzięki temu prace wykonasz szybko, dokładnie i oszczędnie.
Tysiące wdrożonych produktów pomiarowych, grono zadowolonych klientów, rozwinięta sieć dystrybucji i serwisu sprawiają, że produkty z logo Nivel System są jednymi z najczęściej wybieranych i stosowanych na budowach.
Dzięki pełnej gamie niezawodnych, wydajnych i wysokiej dokładności produktów użytkownicy mogą wykonywać swoją pracę na wysokim poziomie. Nivel System oferuje  szeroką gamę urządzeń, od instrumentów optycznych, przez instrumenty laserowe, a kończąc na pomocnych poręcznych urządzeniach, takich jak: dalmierze, poziomice, koła pomiarowe, taśmy pomiarowe itp. Uzupełnieniem jest pełna oferta profesjonalnych akcesoriów wspierających pomiary w terenie i wszystko w przystępnej cenie.
Dzięki rozległej sieci dealerów w całej Europie, produkty Nivel System są znane i dostępne w wielu wiodących sklepach z narzędziami i materiałami budowlanymi, a także w specjalistycznych sklepach ze sprzętem pomiarowym.

niwelator nivel system


Wsparcie i serwis Nivel System

Marka zapewnia wsparcie za pośrednictwem regionalnych przedstawicieli, posiada jedną z najnowocześniejszych platform diagnostycznych w dziale serwisowym, instrumenty przed sprzedażą są sprawdzane i kalibrowane, a w przypadku jakichkolwiek problemów w użytkowaniu zapewnia szybki i skuteczny serwis.

Najnowsze opinie

Multilaser z wiązką zieloną (4 płaszczyznowy) Nivel System CL4D-G

/5autor: Jan B., 2022-01-11

Sprzedawca polecał i dałem się namówić na droższy laser niż planowałem ale na razie jestem zadowolony. Laser sprawuje się dobrze, linie dobrze widać.

Nivel System CL3D-G (wer. 3.0) - multilaser z wiązką zieloną (3 płaszczyznowy)

/5autor: Zenon, 2021-09-24

ŚWIETNY! POLECAM!!!

Multilaser z wiązką zieloną (4 płaszczyznowy) Nivel System CL4D-G

/5autor: Marian, 2021-08-13

Kto by pomyślał że kilka lat temu biegałem z poziomicą i byłem zadowolony...teraz nie wyobrażam sobie pracy bez tego laserka. Nieźle widoczne linie, zwłaszcza ta dolna naprawdę przydatna(robimy w podłogach) Mocne 5 gwiazdek!

Laser krzyżowy Nivel System CL1

/5autor: Remonty Białystok, 2021-08-13

Dobry, najczęściej nam wystarcza, teraz się przymierzam do takiego z 3 liniami.

Laser krzyżowy CL3D + statyw SJJ-M1 EX

/5autor: Michał - Warszawa, 2021-08-13

Używam od tygodnia, jak za taką cenę wszystko jest OK.