facebook

Nivel System

Nivel System – sprawdzony sprzęt pomiarowy

Nivel System to globalna marka oferująca profesjonalne rozwiązania pomiarowe przeznaczone dla branży budowlanej. Firma dostarcza wysokiej klasy sprzęt w postaci laserów krzyżowych, niwelatorów oraz dalmierzy. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją pozwoliło stworzyć produkty niezastąpione na każdym placu budowy. Dlaczego warto wybrać produkty marki Nivel System i jakie urządzenia pomiarowe oferuje producent?

laser nivel system

 

Nivel System – co to za firma?

Firma Nivel System została założona w Polsce w 2003 roku, jednak jej produkty są już znane na arenie międzynarodowej. Swój sukces marka zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu w zakresie dostaw i serwisu sprzętu dla sektorów takich jak budownictwo, architektura, geodezja, przemysł czy rolnictwo. Zaangażowanie dotyczące ciągłego poznawania kolejnych potrzeb odbiorców oraz stałe poszerzanie wiedzy na temat nowych technologii pozwoliło Nivel System stać się znanym i docenianym producentem jednych z najlepszych komponentów pomiarowych dostępnych na rynku. Marka opiera swoją produkcję na zaufanych dostawcach z różnych zakątków świata – między innymi Chin, Tajwanu, Niemiec i Polski. Nivel System to tysiące wdrożonych produktów pomiarowych, grono zadowolonych klientów oraz rozwinięta sieć dystrybucji i serwisu.

Firma oferuje wysokiej klasy urządzenia pomiarowe przetestowane i docenione przez licznych przedstawicieli branży budowlanej i geodezyjnej. Flagowymi produktami marki są przede wszystkim lasery krzyżowe, dalmierze laserowe i niwelatory. W ofercie producenta znajdują się także inne urządzenia takie jak poziomica, koło i taśma pomiarowa, a także tyczka, statyw, łata i inne akcesoria niezbędne do precyzyjnego wykonania pomiarów. Produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także wpływ czynników zewnętrznych takich jak pył, kurz, woda czy inne zanieczyszczenia obecne na placach budowy. Wybierając urządzenia pomiarowe Nivel System, wybierasz sprzęt zbudowany w oparciu o niezawodną technologię pomiarową, z bogatą funkcjonalnością odpowiadającą najnowszym trendom. Szybkie i precyzyjne pomiary znacznie usprawniają realizację prac i dają gwarancję prawidłowego wykonania zadania.


laser krzyżowy nivel system

Lasery krzyżowe Nivel System – na każdą budowę

Laser krzyżowy to urządzenie pomiarowe niezastąpione podczas realizacji prac budowlanych i remontowych. Ten instrument pomiarowy emituje wiązki laserowe wyznaczające płaszczyznę pionową i poziomą oraz kąty proste. Urządzenie jest również wykorzystywane jako poziomica laserowa. Przez wzgląd na doskonałą widoczność jaskrawych barw modele wyposażone w system tworzący zielony kolor wiązki lasera są chętnie wybierane do wykonywania pomiarów zewnętrznych.

Wielozadaniowe lasery krzyżowe Nivel System umożliwiają wyznaczanie płaszczyzn w zakresie 360°, rzucając światło lasera na całe pomieszczenie. Ponadto niektóre modele zostały wyposażone w moduł Bluetooth pozwalający na sterowanie z poziomu urządzenia mobilnego z system Android lub iOS. Wszystkie produkty mają wbudowane gwinty, dzięki czemu mogą zostać umieszczone na dedykowanym statywie. Elektroniczny kompensator niweluje ewentualne drgania, zapewniając tym samym błyskawiczne poziomowanie i gwarantując precyzyjne pomiary, nawet w przypadku umieszczenia lasera na niestabilnym podłożu.

niwelator nivel system

 

Precyzyjne niwelatory Nivel System

Niwelatory to urządzenia stosowane przede wszystkim przez budowlańców i drogowców. Sprzęt służy do niwelacji terenu, czyli wyznaczaniu różnicy wysokości. Początki oferty marki Nivel System sięgają czasów, gdy powszechnie stosowano niwelatory optyczne. Ich obsługa wymaga jednak zaangażowania dwóch osób do wykonania pomiaru. Rozwój technologii i nowoczesnych technik pomiarowych sprawił, że coraz częściej stosowano niwelatory laserowe, które na dobre zagościły nie tylko w ofercie Nivel System, ale też praktycznie na każdym placu budowy.

Niwelator laserowy jest dedykowany do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Nivel System zastosował w swoich urządzeniach innowacyjny, magnetyczny system kompensacji drgań umożliwiający szybkie i precyzyjne poziomowanie instrumentu. Istnieje także opcja zablokowania pozycji lasera, dająca możliwość pracowania ze skośnymi wiązkami. Modele z detektorem pozwalają wychwycić wiązkę i dać sygnał dźwiękowy po zbliżeniu się do punktu docelowego, co daje gwarancję przeprowadzenia poprawnych pomiarów niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Nivel System – dalmierze laserowe wysokiej jakości

Dalmierz laserowy służy do mierzenia dużych odległości pomiarowych, na podstawie których wykonuje się obliczenia takie jak dodawanie, odejmowanie oraz obliczanie pola powierzchni i objętości, niezbędne do realizacji prac budowlanych. Dalmierze laserowe Nivel System pozwalają uzyskać precyzyjne informacje o długości odcinka. Wydajny procesor zapewnia wysoką dokładność, a aplikacja mobilna umożliwia błyskawiczne przesyłanie danych z miejsca pomiaru za pośrednictwem maila. Przenośne urządzenia oferują także szereg funkcjonalności wspierających zaawansowane prace pomiarowe.

Wsparcie techniczne i serwis Nivel System

Marka Nivel System zapewnia wsparcie za pośrednictwem regionalnych przedstawicieli. Wszystkie instrumenty przed sprzedażą są sprawdzane i kalibrowane. Firma posiada jedną z najnowocześniejszych platform diagnostycznych w dziale serwisowym, a w przypadku jakichkolwiek problemów w użytkowaniu zapewnia szybki i skuteczny serwis.

Najnowsze opinie

Multilaser z wiązką zieloną (4 płaszczyznowy) Nivel System CL4D-G

/5autor: Jan B., 2022-01-11

Sprzedawca polecał i dałem się namówić na droższy laser niż planowałem ale na razie jestem zadowolony. Laser sprawuje się dobrze, linie dobrze widać.

Nivel System CL3D-G (wer. 3.0) - multilaser z wiązką zieloną (3 płaszczyznowy)

/5autor: Zenon, 2021-09-24

ŚWIETNY! POLECAM!!!

Multilaser z wiązką zieloną (4 płaszczyznowy) Nivel System CL4D-G

/5autor: Marian, 2021-08-13

Kto by pomyślał że kilka lat temu biegałem z poziomicą i byłem zadowolony...teraz nie wyobrażam sobie pracy bez tego laserka. Nieźle widoczne linie, zwłaszcza ta dolna naprawdę przydatna(robimy w podłogach) Mocne 5 gwiazdek!

Laser krzyżowy Nivel System CL1

/5autor: Remonty Białystok, 2021-08-13

Dobry, najczęściej nam wystarcza, teraz się przymierzam do takiego z 3 liniami.

Laser krzyżowy CL3D + statyw SJJ-M1 EX

/5autor: Michał - Warszawa, 2021-08-13

Używam od tygodnia, jak za taką cenę wszystko jest OK.